Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais
( ex. Centre De Nice - Musiciens - Marechal - Balcon 500m Promenade Des Anglais )
Nice
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.5 Voortreffelijk
13 beoordelingen
Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais
Le Marechal 3 Rue Amiral De Grasse, Nice, Frankrijk
Kaart bekijken
Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartementen van 72 m² zijn gelegen op 14 minuten lopen van de Tuinen van Albert I en 2 km verwijderd van de Colline du Château. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 5 personen in 2 slaapkamers.
Het 2-badkamer appartement heeft een welgelegen locatie, in de nabijheid van de Alsace-Lorraine. De stranden van Nice zijn 1 km verderop. De Place Masséna is op 19 minuten wandelen van Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement gelegen.
Het appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.
Gasten die in Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eetgedeelte. De accommodatie is amper 250 meter van Guiglia bushalte en 3 km verwijderd van Saint Roch SNCF treinstation.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Gratis Wi-Fi
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Nice
Lokale attracties
Ancien fort du Mont Boron - 3,8 km
Boutique de l'homme moderne - 900 m
Bus Station Nice - 1,6 km
Lepante Neighborhood - 1,1 km
Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain - 1,7 km
Colline du chateau - 2 km
Port de Nice - 2,3 km
Place Garibaldi - 1,9 km
Luchthavens
Luchthaven Nice Côte d'Azur - 8 km
Treinstations
Station Nice-Ville - 600 m
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
Huisdieren zijn niet toegestaan
Lift
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Kamergemakken
Gratis WiFi in de kamers
Airconditioning
Verwarming
Zithoek
Kleedruimte
Koffie- en theefaciliteiten
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Wasmachine
Gratis toiletartikelen
Flat-screen TV
Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
Gratis Wi-Fi
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
Voorwaarden
Inchecken:van 17:00 tot 20:00
Uitchecken:van 08:00 tot 10:00
Beleid op extra bedden
Geen ledikanten beschikbaar.
Veelgestelde vragen
❓
Waar vind ik Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement?
Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement ligt in het centrum van Nice, vlak bij de Alsace-Lorraine.
❓
Welke populaire bezienswaardigheden vinden we in de buurt van Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement?
De Observatoire de la Côte d'Azur, gelegen 4 km verwijderd van Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement is een bezoek waard.
❓
Hoe ver bevindt Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement zich van het stadscentrum?
Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement is gelegen op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Nice.
❓
Kunnen we een extra bed aanvragen in een kamer in dit appartement?
Helaas biedt dit appartement geen extra bedden. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over extra faciliteiten die ter plaatse beschikbaar zijn.
❓
Kunnen gasten een keuken verwachten in Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement?
Ja, Centre De Nice - A-C - Wifi - Balcon 500M Promenade Des Anglais appartement beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.